HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Yenilikçi strateji ve teknoloji ile desteklenmiş, ölçülebilir ve verimliliği  artıran,  şirket   kalite  politikaları ile  uyumlu  süreçlerle  hizmet  veren,  güleryüzlü, güven veren ve erişilebilir, uzmanlarmız, müşterisini tanyan  ve  gereksinimlerini  değerlendirebilen,  etkin  müşteri  yönetimini  destekleyen,  danışmanlık hizmeti veren, karşılıklı fayda yaratan, sürekli gelişen ürün ve hizmetler bütününü müşterilerine sunan şirket olmak bizim için vazgeçilmezlerdendir.

 

Misyonumuz

Sürekli en iyi, en kaliteli ürün ve hizmeti sunarak, müşterilerimizin,  çalışanlarımızın  memnuniyetini  sağlayarak  ve  sosyal fayda yaratarak sektör lideri olmak bizim anlayışımızın bir parçasıdır.
 

Ana Hedeflerimiz

Vizyon ve misyonumuzu en iyi şekilde gerçekleştirmek, pazar payını yükseltmek, teknoloji ve insan kaynaklarına yatırım yaparak ürün ve hizmet kalitesini arttırmak.

Kalite Politikamız

Vizyon ve misyonumuzu en iyi şekilde gerçekleştirmek üzere, farklı sektördeki farklı özelliklere  sahip   müşterilere, beklentilerini aşan ürün ve  hizmetler  sunmak, düşük maliyetler ile yüksek kalite imajını oluşturmak. Kalite sistemimize uygun olarak, çalışanlarımızın eğitim ve seminerler ile desteklenmiş gelişimini sürekli kılmak, her birinin proaktif ve inovatif katılımını sağlamak.
Saygılarımızla, Elbistan Vinç